VIP Kurye

Vip Kurye Hizmeti, İstanbul’un bir semtinden başka bir semte kısa zamanda ulaştırılması gereken gönderilerinizin taşınma işini bölge uzaklıklarına göre 45 ila 75 dakika arasında istenen adresten alınarak istenen adrese teslimatı sağlanan gönderi biçimidir.

Motorlu Kuryelerimiz günün her saatinde İstanbul’un tüm semtlerine özel takip yazılımımız ile yüzlerce kuruluşun ve bireysel kullanıcılarımızın istekleri doğrultusunda taşımacılık hizmeti vermektedir.

Bizi aramanız halinde sonrasında istediğiniz adrese en yakın kurye yönlendirilerek Vip Kurye gönderinizi teslim alınıp, teslim edilmektedir.

Kurye Gönderisinde Dikkat Edilmesi Gereken Önemli Hususlar !

  • Kuryenin siparişi teslim alımı sırasında bekletilmesi, teslimatın süresini geciktirebilmektedir. Bu nedenle gönderinizi hazır hale getirerek kurye talebinde bulunmalısınız
  • Gönderinin uygun zarf ya da ağzı kapatılarak poşetlenmesi ve üzerine gideceği adres, teslim alacak kişi ve telefon bilgilerinin yazılı olmasına dikkat edilmelidir. Yetersiz teslimat bilgisi yazılması, gönderinizin yanlış adrese teslim edilmesine ya da zaman kaybına sebep olabilir.
  • Yağmurlu havalarda gönderilerin poşetlenerek kuryeye teslim edilmesi gerekmektedir.
  • Ek ücretlendirmeler için fiyatlar sayfamızdan ve müşteri hizmetlerimizden bilgi edininiz.

WIP Kurye

WIP Kurye hizmetimiz ile birlikte firmaların ihtiyacı olan acil teslimatları tamamen şirketimiz tarafından gönderilen kuryeler tarafından gerçekleşmesini mümkün kılıyoruz. Firmalar için oldukça maliyetli olan kurye personelleri maaş, sigorta, yemek ve ulaşım konusunda masrafları oluşuyor. Fakat bütün bu masrafları şirketimiz tarafından karşıladığımız için firmalara herhangi bir ekstra masraf ortaya çıkmıyor. Sadece kira bedelini ödeyerek kuryeye sahip olmak mümkün oluyor.
İstanbul’da semtler arası teslimatlar için tercih edilen kurye hizmetimiz ile birlikte ortalama olarak 45 dakika ile 75 dakika içerisinde sipariş teslimi gerçekleştirilebiliyor. Şirketimiz tarafından gönderilen kuryelerin trafik anlamında son derece deneyimli olması ve hızlı teslimatları anında ulaştırabilmesi söz konusudur. Dolayısıyla acil teslimatlar için kesinlikle tercih edilebilir bir hizmet sunduğumuzu söyleyebiliriz. Günün her saatinde Wip Ekspres kurye talebi oluşturarak siparişlerinizi gönderebilirsiniz.

WIP Kurye Kiralama Nasıl Yapılır?

WIP kurye kiralama işlemi yapmak isteyen kişilerin direkt olarak sitemizde bulunan fiyat listesine göz atarak buna göre talep oluşturması gerekiyor. İstenen sayı boyunca kurye talebi oluşturarak anında kuryelere sahip olabilirsiniz. Daha sonrasında ise gönderilecek olan siparişleri teslim ederek ulaşması adına yola çıkarabilirsiniz.
Şirketimiz kurye talebi oluşturmadan önce sizden birkaç konuda dikkat etmenizi istiyor. Kurye talebi oluşturmadan önce gönderilecek olan siparişlerin hazırlıklarının tamamlanması gerekiyor. Bunun yanından gönderilecek adres bilgisinin de net şekilde yazılmış olması talep ediliyor.

Sohbete başla
Tıklayın, hemen size yardımcı olalım!
Merhabalar, internet sitemize hoşgeldiniz. Akdeniz Kuryem olarak her konuda size yardımcı olmak isteriz. Yardıma ihtiyacınız varsa, sohbete başla butona tıklamanız yeterli. Fiyat teklifi almak istiyorsanız bize bilgilerinizi bu bölümden yazabilirsiniz.