Gece Kurye

Gece kurye hizmeti; 18.30’dan sonraki motorlu kurye gönderileriniz için Akdeniz Kuryem sizlere sunmuş olduğu kurye hizmetidir. Gece Kurye hizmeti almak için 18.30’a kadar müşteri hizmetlerimizi arayarak hizmet almak istediğiniz saat için kurye siparişi oluşturabilirsiniz.

Gece Kurye hizmeti aynı zamanda tüm mesai dışı ve resmi tatil günlerinde yapılan kurye hizmetidir. Bu hizmetten yararlanmak için önceden rezervasyon yaptırabilirsiniz, ya da mesai dışında ulaşabileceğiniz gsm numarası talep edebilirsiniz.

Kurye Gönderisinde Dikkat Edilmesi Gereken Önemli Hususlar !

  • Kuryenin siparişi teslim alımı sırasında bekletilmesi, teslimatın süresini geciktirebilmektedir. Bu nedenle gönderinizi hazır hale getirerek kurye talebinde bulunmalısınız
  • Gönderinin uygun zarf ya da ağzı kapatılarak poşetlenmesi ve üzerine gideceği adres, teslim alacak kişi ve telefon bilgilerinin yazılı olmasına dikkat edilmelidir. Yetersiz teslimat bilgisi yazılması, gönderinizin yanlış adrese teslim edilmesine ya da zaman kaybına sebep olabilir.
  • Yağmurlu havalarda gönderilerin poşetlenerek kuryeye teslim edilmesi gerekmektedir.
  • Ek ücretlendirmeler için fiyatlar sayfamızdan ve müşteri hizmetlerimizden bilgi edininiz.

Gece Kurye

Akdeniz Kuryem olarak sektör içerisinde en başarılı kurye kiralama hizmetini verdiğimizi söyleyebiliriz. Özellikle gece acil kurye talebi olan kişiler için kurye sağlayarak siparişlerin gecikmesinin önüne geçiyoruz. Akşam saat 18,30’dan sonra olacak olan kurye talepleri gece kurye hizmeti alanına giriyor. Bu kurye kiralamalarında ise farklı ücretlendirmeler uygulanıyor. İletişim bilgilerinden bize ulaşarak istediğiniz saatte istediğiniz adette kurye gönderebiliyoruz.
Mesai dışı ya da resmi tatillerde acil gece kurye ihtiyacı olan firmalar için son derece avantajlı olan bu hizmetimiz sayesinde gece teslim edilecek hiçbir sipariş gecikmiyor. Şirketimize önceden talep oluşturarak anında gece kurye hizmetine sahip olabilirsiniz. Rezervasyon ile de gece kurye hizmeti verebildiğimizi söyleyebiliriz.

Gece Kurye Kiralaması Nasıl Yapılır?

Gece kurye kiralaması yapmak isteyen kişiler direkt olarak bizleri arayarak talep oluşturabiliyor. Gece kurye taleplerinde uyguladığımız fiyat tarifesi kapsamında anında kuryelerimizi gönderiyoruz. Alanında uzman olan kurye personellerimiz ise gönderilecek olan teslimatı güvenli şekilde adrese teslim edebiliyor. Kuryeler için gereken bütün masraflar ise şirketimiz tarafından karşılanıyor. Gece kurye talebi oluşturan firmalar ise sadece kiralama bedelini ödeyerek daha az bir masraf ile karşılaşıyor.
Kurye talebi oluşturmadan önce gönderilecek olan teslimatın paketlemesini hazırlamak ve üzerlerine gönderilecek adresin bilgisini net şekilde yazmak gerekiyor. Yanlış adrese teslimat gerçekleşmemesi için bu konuya dikkat ederek şirketimize gece kurye talebi oluşturmalısınız.

Sohbete başla
Tıklayın, hemen size yardımcı olalım!
Merhabalar, internet sitemize hoşgeldiniz. Akdeniz Kuryem olarak her konuda size yardımcı olmak isteriz. Yardıma ihtiyacınız varsa, sohbete başla butona tıklamanız yeterli. Fiyat teklifi almak istiyorsanız bize bilgilerinizi bu bölümden yazabilirsiniz.