Express Kurye

Ekspres Kurye gönderileriniz önceliklidir…

Acil Motorlu Kurye gönderileri Ekspres Kurye olarak gerçekleştirilmektedir.

Ekspres Kurye Hizmeti İstanbul’da bir semtten başka bir semte kısa sürede ulaştırmanız gereken paket veya evraklarınızın taşınması işini semtlere göre 75 ila 120 dakika arasında teslimatı sağlanan gönderi şeklidir.

Motosikletli Kuryelerimiz günün her saati İstanbul’un her yerinden özel takip sistemimiz aracılığıyla hizmetinizdedir.

Firmamızı arayarak kayıt bildirdiğiniz andan itibaren, size en yakın motorlu kurye yönlendirilerek Ekspres Kurye gönderiniz adresinizden alınıp, teslimatı sağlanacaktır.

 

Kurye Gönderisinde Dikkat Edilmesi Gereken Önemli Hususlar !

  • Kuryenin siparişi teslim alımı sırasında bekletilmesi, teslimatın süresini geciktirebilmektedir. Bu nedenle gönderinizi hazır hale getirerek kurye talebinde bulunmalısınız
  • Gönderinin uygun zarf ya da ağzı kapatılarak poşetlenmesi ve üzerine gideceği adres, teslim alacak kişi ve telefon bilgilerinin yazılı olmasına dikkat edilmelidir. Yetersiz teslimat bilgisi yazılması, gönderinizin yanlış adrese teslim edilmesine ya da zaman kaybına sebep olabilir.
  • Yağmurlu havalarda gönderilerin poşetlenerek kuryeye teslim edilmesi gerekmektedir.
  • Ek ücretlendirmeler için fiyatlar sayfamızdan ve müşteri hizmetlerimizden bilgi edininiz.

Ekspres Kurye

Acil bir şekilde motorlu kurye talebinde bulunacak olan kişiler için ekspres kurye hizmetlerimiz bulunmaktadır. Olabilecek en hızlı şekilde gönderilen kuryeler sayesinde hiçbir sipariş aksamayarak teslimatlar gerçekleşecektir. Bu kurye hizmeti ise İstanbul’da semtler arası sipariş teslimi için tercih edilebilmektedir. Kurye ihtiyacı olan kişiler için acil şekilde gönderilen motorlu kuryeler ortalama olarak 75 ile 120 dakika arasında teslimatı gönderebiliyor diyebiliriz. Şirketimiz tarafından olabildiğince hızlı bir şekilde sağlanan bu ekspres kurye firmaların hızlı iş tamamlamasına yardımcı olabiliyor.
En yakın adresten gönderilen acil motorlu kurye sayesinde firmanız için gerekli teslimatı gerçekleştirebilirsiniz. Müşteriler için talep edilen teslimatlar gecikme yaşanmadan istenen adrese gönderilerek sipariş tamamlanabilmektedir. Özellikle motorlu kuryelerimizde bulunan özel takip sistemi sayesinde an ve an kuryenin nerede olduğu da görülebilmektedir. Böylelikle firmalar kuryelerinin nerede olduğunu anında öğrenebilmektedir.

Ekspres Kurye Talebi İçin Bilinmesi Gerekenler

Şirketimiz tarafından istenen ekspres kurye taleplerine en iyi şekilde dönüş yapabilmemiz için talep etmeden önce gönderilecek olan teslimatlarınızı hazır tutmanız gerekiyor. Teslimatın olabildiğince en hızlı şekilde ilgili adrese gidebilmesi için önceden hazırlıkların tamamlanmasını istiyoruz. Daha sonrasında ise kurye talebi oluşturarak teslim edilmesi gereken siparişinizi anında yola çıkarabilirsiniz.
Bunun yanında şirketimizden kurye talebi oluşturulduğunda da sabit fiyatlar uygulayarak normalde ödenecek olan kurye masrafını daha da düşüreceğinizden emin olabilirsiniz. Kurye ile ilgili bütün masrafları ise bizler karşılayarak sizlerden ücret talep etmiyoruz.

Sohbete başla
Tıklayın, hemen size yardımcı olalım!
Merhabalar, internet sitemize hoşgeldiniz. Akdeniz Kuryem olarak her konuda size yardımcı olmak isteriz. Yardıma ihtiyacınız varsa, sohbete başla butona tıklamanız yeterli. Fiyat teklifi almak istiyorsanız bize bilgilerinizi bu bölümden yazabilirsiniz.