Moto Kurye Hizmeti

Moto kurye şehir içinde bir yerden diğer bir yere kıymetli evrak niteliğinde evrak, kırılması muhtemel hassas eşya, hediyelik eşya gibi birçok çeşitli paketlerin daha hızlı ve güvenli bir şekilde sahibine ulaştırılması için kurulmuş oldukça yararlı bir kargo dağıtım sistemidir. Günümüzde büyük kargo firmaları müşteriler için oldukça hassas ve değerli olan ve bir başkasına ulaştırılması gereken eşyaları taşıma konusunda zaman zaman özenli davranmadığına ve eşyaların zarar gördüğüne şahit olmaktayız. Bu doğrultuda müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda emanetinizi olabildiğince kısa sürede ve güvenli bir şekilde ulaştırmaktayız. Zira firmamızın temel prensibi tarafımıza emanet ettiğiniz eşyalarınızı zamanında ve güvenli bir şekilde istediğiniz yere ulaştırmaktır.

Motorlu Kurye Sistemi Nedir?

Adından da anlaşılacağı üzere bu sistemde ulaşım aracı olarak motosiklet kullanılmaktadır. Motor kurye dağıtım çalışanlarımız sahip oldukları A, A1, A2 ve M sınıfı ehliyetlerine istinaden kendilerine tahsis ettiğimiz motosikletler ile müşterilerden teslim aldıkları emanetleri(evrak, kıymetli paket, kırılabilir eşya, hediye eşyası gibi paketler) alıcısına olabildiğince özenli, hızlı ve güvenli bir şekilde teslim etmektedir.

Motorlu Kurye Sisteminin Doğuşu:
Son yıllarda köyden kente göçün hız kazanmasıyla birlikte büyük şehir nüfusu her geçen gün hızlı bir şekilde artmaktadır. Hızla artan nüfus beraberinde birçok sorunu meydana getirmekle birlikte buna paralel birçok ihtiyacın doğmasına da neden olmaktadır. Kalabalık nüfusun meydana getirdiği sorunların en başında şüphesiz trafik sorunu yer almaktadır. TÜİK’ in ilan ettiği verilere göre, Türkiye de bazı büyük şehirlerde motorlu taşıt adedi yıllık minimum %14 dolaylarında artış göstermektedir. Sayıca fazla, hacimce büyük olan bu araçlar trafiğin sıkışmasına sebebiyet vermekte ve neredeyse bir ilçeden diğer bir ilçeye geçiş süresi saatleri almaktadır. İşte bu sorun bir ihtiyacın doğmasına vesile olmuş, motorlu kurye sisteminin temelleri atılmıştır.

Neden Motor Kurye Sistemi?

Öncelikle zaman her şeyden değerlidir. Bu sistemde kazanılan en önemli değer zamandır. İstediğiniz zamanda istediğiniz yerden teslim aldığımız emanetinizi, mümkün olan en kısa sürede sahibine ulaştırıyoruz. Güvenli teslimat hususu bu sistemin bir diğer avantajından biridir. Emanetiniz emanetimizdir diyerek teslim aldığımız parçaları zarar görmeksizin sahibine teslim ediyoruz. Özellikle ulaşım aracı olarak motosiklet avantajımız sayesinde trafiğin sıkışması derdi olmamakta, yol bilgisi yüksek ve pratik düşünceye sahip çalışma arkadaşlarımız ile bu işi kolay hale getiriyoruz.
Artan nüfus ve trafik sorunu nedeniyle ortaya çıkan ihtiyaçlar doğrultusunda müşterilerimizin talep ettiği güvenli ve hızlı teslimat prensibi ile başladığımız hizmete, sizlerden gelen istek ve önerilerle de kendimizi her daim geliştiriyoruz, geliştirmeye devam edeceğiz.

Motor Kurye ile Diğer Kargo Dağıtım Firmaları Arasındaki Farklar:
Büyük araçlarla dağıtım yapan kargo firmaları tarafından teslim alınan emanetlerin taşınıp sahibine teslim edilme süresi aynı şehirde olsa bile aynı gün gerçekleşmesi olanak dışıdır. Hatta aynı şehirde teslim edilecek kargonun günlerce teslim edilmediği de olağan bir durumdur. Moto kurye hizmetimiz küçük ve kıvrak aracı sayesinde teslimleri aynı gün yapabilme olanağını müşterilerimize sunmaktadır.
Yine diğer büyük kargo firmaları emanetleri aldıkları aşamadan sonra sizler için kıymetli olan parçaların taşımasında özensiz davranabilmekte, kırılgan eşyaların zarar görmesine de sebep olabilmekte ve bunun içinde hiçbir sorumluluk üstlenmektedir. Hatta müşteriler yaşadıkları bu mağduriyet nedeniyle karşılarında muhatap dahi bulamamaktadırlar. İşte motorlu kurye ile taşıma hizmetimiz boyunca güler yüzlü ekip arkadaşlarımızla %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

Son olarak;
Akdeniz Kuryem hizmetleri ile siz değerli müşterilerimizin talepleri ve istekleri doğrultusunda özenle ve süratle teslimlerini gerçekleştirmeye devam ederken aklımızdan şunu çıkarmayacağız. Emanetiniz bizim için değerlidir.

Sohbete başla
Tıklayın, hemen size yardımcı olalım!
Merhabalar, internet sitemize hoşgeldiniz. Akdeniz Kuryem olarak her konuda size yardımcı olmak isteriz. Yardıma ihtiyacınız varsa, sohbete başla butona tıklamanız yeterli. Fiyat teklifi almak istiyorsanız bize bilgilerinizi bu bölümden yazabilirsiniz.