Normal Kurye

Kuryeciliğin gereklerini yerine getiren şirketimizle, özel ve değerli paketleriniz kısa zamanda adresine ulaşabilmektedir. İnternet sitemizden veya telefon numaralarımızdan bizi aramanız yeterlidir. Kısa zamanda adresinize ulaşan kuryelerimiz, zamana karşı yarışarak paketleri zamanında teslim etmektedir. Bu kategoride paket teslimatı farklı yöntemlerle gerçekleşmektedir. Bu farklı yöntemlerden biri de normal kurye hizmetidir. Normal sürede paketleriniz teslim edilecekse, normal kurye seçenekleri tercih edilebilir.

Paketleriniz İçin Güncel Çözümler Sizleri Bekliyor

Bazı durumlarda özel paketlerin acilen ulaştırılması gerekir. Bu paketlerin özel olması ve acilen yetiştirilmesi, normal kurye hizmetine olan ihtiyacı artırmıştır. Pratik, etkili ve konusunda deneyimli personellerimiz sizin verdiğiniz bilgiler doğrultusunda hareket etmektedir. Bu bilgileri değerlendiren elemanlarımız, en kısa yoldan teslimat işlemi gerçekleştirmektedir.

Verdiğiniz Bilgiler Doğrultusunda Hareket Ediyoruz

Kurye elemanımız size geldiği zaman, göndereceğiniz paketi büyük zarflara yerleştirin. İletişim bilgileri ve adres bilgileri eksiksiz bir şekilde zarfa not edilmelidir. Bu bilgilerin eksik olması zaman kaybına neden olur. Normal kurye hizmetimizde paketler 150 – 200 dakika içerisinde teslim edilmektedir. Teslimat motosikletlerle gerçekleşiyor.

Normal kurye hizmeti esnasında, paketleriniz internet üzerinden takip edilmektedir. Teslimat esnasında müşteri bilgilendirilmektedir. Verilen bilgilerin yanlış olması durumunda, telefonla sorun anlık çözülmektedir.

Acil olmayan ve normal sürede teslimat gerektiren kurye işlemlerinde, normal kurye seçenekleri tercih edilmektedir. Profesyonel yöntemlerle gerçekleştirilen normal kurye hizmetini her zaman edebilirsiniz. Günün her saatinde paket teslimatı için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Paketlerinizi Özel Olarak Kapınıza Getiriyoruz

Özel yöntemlerle paketleri kapınıza getiren şirketimiz, paketlerin teslimatında yeni nesil seçenekleri tercih etmektedir. Adresinden alınan paketleri, özel kutulara ve poşetlere yerleştiriyoruz. Daha sonra paketler özel bagajlarda yola çıkıyor. Kişiye özel vip kuryecilik seçeneğinde, elemanlar sadece sizin paketinizle ilgileniyor. Paketler motosikletin bagajına kitleniyor. Bagajlar oldukça güvenlidir. Su sızdırmayan bagajlar, yağmur esnasında paketleri maksimum korumaktadır.

Paketler, hava koşulları dikkate alınarak hazırlanmalıdır. Önemli evraklarınız için naylon poşetler tercih edilmelidir. Ayrıca kırılabilecek eşyalar için özel kutular tercih edilmelidir. İçi köpüklü kutlar ve özel balonlu naylonlar, kırılabilecek eşyaların taşınmasında tercih edilen seçeneklerdir.

Kötü Havalarda Gerekli Önlemler Alınmaktadır

Karlı, yağmurlu ve sisli havalarda, motorlu kuryelerimiz, gerekli önlemleri alarak yola çıkıyor. Ayrıca teslimat süresini de etkileyen olumsuz havalar, bu sektörde ulaşımı olumsuz etkiliyor. Yola çıkmadan önce trafik durumu inceleniyor. Trafiğin en az olduğu noktalar tercih ediliyor. Ayrıca yol çalışmaları da bu kategoride takip ediliyor. Yol çalışması olan noktalar tespit ediliyor ve bu kategoride en doğru güzergah belirleniyor.

Kurye hizmetinde en önemli konulardan biri köprülerdir. Köprü geçişleri, kurye hizmetinden önce inceleniyor. Bu inceleme sonucunda, teslimat süresi belirleniyor.

Kuryemiz, o günkü hava koşullarını hesap ederek teslimat süresini belirlemektedir. Yağışlı havalarda, karlı havalarda ve rüzgarlı havalarda, teslimat işlemleri biraz daha zaman alabilir.

Sohbete başla
Tıklayın, hemen size yardımcı olalım!
Merhabalar, internet sitemize hoşgeldiniz. Akdeniz Kuryem olarak her konuda size yardımcı olmak isteriz. Yardıma ihtiyacınız varsa, sohbete başla butona tıklamanız yeterli. Fiyat teklifi almak istiyorsanız bize bilgilerinizi bu bölümden yazabilirsiniz.