Ordino Alımı

Akdeniz Kuryem; tüm İstanbul ve çevre illerde ki gümrüklere en hızlı motorlu kurye hizmetini vermektedir. Gümrük evraklarınız, ordino alımı ticaret odası tasdik yapılıp göndermiş olduğunuz gümrük müdürlüğüne teslimatı yapılır. Akdeniz Kuryem ile gönderileriniz normal şartlar altında 180 dakika içerisinde alıcıya ulaşmış olur. Ekspres kurye seçeneğini seçtiğiniz takdirde, bu süre 90 dakikaya inecektir.

Ordino Alımı

Akdeniz Kuryem olarak İstanbul içinde kurye kiralama hizmeti veriyoruz. Firmaların ihtiyacı olan gümrük ordino alımları ise tamamen sağladığımız kuryeler tarafından mümkün oluyor. Firmalar ise çok daha düşük ücretlerle birlikte gümrük müdürlüğüne teslimat gerçekleştirebiliyor. Ordino kurye hizmetlerimiz olarak gönderilecek olan teslimatınız yaklaşık olarak 180 dakika içerisinde alıcının eline ulaşmış olabiliyor. Normal koşullar altında çok yüksek bedeller karşılığında alınan bu hizmet şirketimiz sayesinde çok daha düşük ücretlerle karşılanabiliyor. Kurye personelinin bütün masrafları ise şirketimiz tarafından karşılanıyor. Firmalar hiçbir şekilde maaş, sigorta ya da yemek gibi personel masraflarını karşılamadan teslimatlarını yaptırabiliyor.

Ordino Alımı Hizmeti Nasıl Talep Edilir?

Şirketimiz tarafından ordino alımı hizmetinden faydalanmak için öncelikle sipariş talebi oluşturmalısınız. Her kurye tipi için farklı ücretlendirmeler uygulayan şirketimiz olabilecek en iyi hizmeti vermek adına hızlı bir şekilde kurye taleplerine dönüş yapıyor. İstenen ordino alımı ise firmalar için direkt olarak sağlanabiliyor.
Kurye hizmeti alabilmek için öncelikle gönderilecek olan teslimatınızı hazır bulundurmalısınız. Kurye personellerimiz adresinize geldiğinde direkt olarak teslimatı alarak ilgili adrese yola çıkması için hazırlıklarınızı tamamlamalısınız. Bunun yanında gümrük adresi bilgilerini de doğru şekilde girerek gönderilecek teslimatın doğru adrese ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Eğer acil bir teslimatınız bulunuyor ise ekspres kurye hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Böylelikle daha da kısa sürede teslimat hizmeti alarak paketinizi 90 dakikaya kadar düşen sürelerle ulaştırabilirsiniz.

Sohbete başla
Tıklayın, hemen size yardımcı olalım!
Merhabalar, internet sitemize hoşgeldiniz. Akdeniz Kuryem olarak her konuda size yardımcı olmak isteriz. Yardıma ihtiyacınız varsa, sohbete başla butona tıklamanız yeterli. Fiyat teklifi almak istiyorsanız bize bilgilerinizi bu bölümden yazabilirsiniz.