Arabalı Kurye

Motosiklet ile taşınamayacak hacimdeki ve büyük ebatlardaki gönderileriniz araçlarımız ile taşınmaktadır.

Akdeniz Kuryem olarak, arabalı kurye hizmetimiz müşterilerimizin gün içerisinde koli ve büyük hacimdeki her türlü gönderisini ortalama dört saat içerisinde teslim etmekteyiz. Kargo firmalarına taşıtamayacağınız paketlerinizi firmamıza rahatlıkla teslim edebilirsiniz. Ürünlerinizin hassas bir şekilde taşınacağının garantisi firmamız tarafından verilmektedir.

Gerek müşterilerinize gerekse İstanbul’daki şubelerinize teslim edilecek koli, eşya gibi her türlü gönderinizi araç ve şoför maliyetlerine katlanmadan çok daha az maliyetlerle gönderebilmektesiniz.

Tüm araçlı ihtiyaçlarınıza günün her saatinde tüm İstanbul genelinde her an hizmet veren araç filomuz ile hizmet vermeye hazırız.

Arabalı Kurye

Arabalı kurye hizmetimiz ile birlikte sizler de büyük hacimli ve ağırlıklı olan siparişlerinizi müşterilerinize iletebilirsiniz. Genel olarak pek çok firmanın ihtiyacı olan bu arabalı kuryeler çok masraflı bir şekilde temin edilebiliyor. Ancak şirketimizin sağladığı arabalı kurye kiralama hizmeti sayesinde masraflarınızı çok daha düşürme imkânınız bulunuyor. Dolayısıyla kargo firmalarına da gerek kalmadan bütün siparişlerinizi müşterilerinize iletebiliyorsunuz. Çok düşük süreler ile birlikte verilen siparişi müşteriye ulaştırabilme hizmetimiz bulunmaktadır. İstanbul’da bulunan çeşitli hacimlerdeki eşyaları anında teslim alarak müşteriler için gönderim işlemi yapabiliyoruz. Böylelikle firmanızın sipariş aksaması da gerçekleşmeyerek hızlı bir teslimat süreci yaşanabiliyor.

Neden Arabalı Kurye?

Arabalı kuryeler genel olarak moto kuryelere göre daha fazla sipariş taşıma kapasitesine sahiptir. Bunun yanında kargo şirketlerine verilen siparişlerin çok daha uzun süren teslimiyetleri olduğundan dolayı da arabalı kuryeler daha çok tercih ediliyor. Firmaların gereksinim duyduğu bu arabalı kuryeler ise çok daha kısa sürelerde birçok siparişi müşteriye iletebildiği için son derece avantajlı oluyor. Bunun yanında tek seferde birden fazla sipariş taşıdığı için yol masraflarını da düşürebiliyor. Firmalar için masrafların düşmesi de avantaj olduğundan dolayı şirketimiz arabalı kurye kiralama için günün her saatinde hizmet verebiliyor diyebiliriz. Çok daha az maliyetlerle birlikte koli, eşya ya da buna benzer siparişleri direkt olarak adrese teslim şekilde gönderme imkânınız bulunabiliyor.

Sohbete başla
Tıklayın, hemen size yardımcı olalım!
Merhabalar, internet sitemize hoşgeldiniz. Akdeniz Kuryem olarak her konuda size yardımcı olmak isteriz. Yardıma ihtiyacınız varsa, sohbete başla butona tıklamanız yeterli. Fiyat teklifi almak istiyorsanız bize bilgilerinizi bu bölümden yazabilirsiniz.