Hakkımızda

Bizi tanıyın..

Kalite politikamız dinamik bir ekiple, dağıtım sektöründe müşterilerimizin beklentilerinden daha da fazlasını vermeye çalışan, kaliteli ve efektif çözümler üreten, başarı odaklı bir firmayız.

Akdeniz Kuryem olarak kalite politikamız şu iki temel üzerinde yükselir. Müşterilerimizin beklentisini anlamak müşterilerimizin bizden beklentisini ve gelecekte oluşabilecek beklentileri anlamaya çalışırız. Bunun için müşterilerimiz ile yakın temas içinde bulunur, sistematik ve araştırmacı yaklaşım prensibiyle çalışırız. Müşterilerimizin beklentisine cevap vermek müşterilerimizin beklentilerini, imkanlar çerçevesinde, karlılık hedefini de ihlal etmeden, bir çözüm ortağı mantığı ile karşılamaya çalışırız.

Akdeniz Kuryem olarak kalite politikamızın devamlılığının, iyileştirme çalışmalarının sürekliliğinin, kalite sistemimizin uygunluğunun sürekli olarak denetleneceğini taahhüt ederiz. Hizmetlerimiz Küçük paket taşımacılığı, evrak ve döküman taşımacılığı Expres dağıtım kampanya, duyuru,açılış ve her türlü tanıtım broşürleri. Davetiye dağıtım açılış, sergi ve konser davetiyeleri.

Tebrik kartları dağıtımı bayram yılbaşı ve özel günler için hazırlanan kartlar. Toplu sayıda veya az sayıda düzenli periyotları olan faturalar. Kurye hizmetini sizlere en iyi şekilde sunmak için moto kuryelerimiz son sürat çalışmaktadır.

Misyonumuz

İş anlayışının başında müşterisine karşı dürüstlük gelmektedir. Dağıtım sektörüne ait, müşterimizin bilemeyeceği olası sorunları (dağıtım istenen yerin hedef kitleye hitap etmemesi, bölgede dağıtım güvenliği olmaması, alıcı’ya ait olası sorunlar v.b) daha dağıtıma başlamadan müşterisine söyleyen, bu vesile ile müşterisini sektöre karşı doğru yönlendiren tek firmadır. Önceliğimiz kendi ticari kar’ımız değil müşterimize sağlayacağımız faydadır.

Vizyonumuz

İçinde bulunduğumuz teknoloji çağında müşterilerimiz için hız ve güvenilirlik para demektir. Günümüz ekonomik şartlarında, müşterilerimizin dağıtım ağımıza girene kadar yaptıkları masrafların farkında olarak kendimizi şirketlerinin bir çalışanı olarak görmekte; bize emanet edilen misyonu kendi işimiz olarak sahiplenmekteyiz

Yöneticilerimiz

Emre AKDENİZYönetim Kurulu Başkanı
Selim AKDENİZMüdür
Sohbete başla
Tıklayın, hemen size yardımcı olalım!
Merhabalar, internet sitemize hoşgeldiniz. Akdeniz Kuryem olarak her konuda size yardımcı olmak isteriz. Yardıma ihtiyacınız varsa, sohbete başla butona tıklamanız yeterli. Fiyat teklifi almak istiyorsanız bize bilgilerinizi bu bölümden yazabilirsiniz.